Sprawy na podstawie Konwencji Haskiej, wyjazd z dzieckiem bez zgody - Kancelaria Drexler Skip to content

Uprowadzenie dziecka za granicę
sprawy na podstawie Konwencji Haskiej

Waldemar Drexler posiada duże doświadczenie w prowadzeniu spraw w oparciu o Konwencję Haską, dotyczą cywilnych aspektów uprowadzenia dziecka za granicę. Reprezentował w tej kwestii polskich obywateli (rodziców dzieci) przed australijskimi i polskimi sądami.

Jeśli znaleźliście się Państwo w podobnej sytuacji, gdzie Państwa dziecko zostało bezprawnie zatrzymane lub uprowadzone na terenie Australii przez drugiego rodzica lub inną osobę – natychmiastowy kontakt w ciągu 48 godzin od uprowadzenia dziecka jest niezbędny.

Jeśli dotyczy cię to zagadnienie to warto skorzystać z usług naszych. W walce o dziecko ważne jest doświadczenie adwokata w sprawach międzynarodowych. Nasza kancelaria ma takie doświadczenie. Działamy w wielu krajach, znamy się na prawie międzynarodowym i z chęcią pomożemy wam odzyskać uprowadzone dziecko. Każdy powinien znać swoje prawa, jakie daje nam między innymi Konwencja Haska. W tym obszarze kancelaria Drexler się specjalizuje.


Wyjazd z dzieckiem bez zgody?

Te i inne problemy pomoże wam rozwiązać nasza Kancelaria. Adwokat Waldemar Drexler specjalizuje się w sprawach prowadzonych na podstawie Konwencji Haskiej dotyczącej cywilnych aspektów uprowadzenia dziecka za granicę, występując przed sądami lokalnymi jak i przed Trybunałem w Strasburgu.

Waldemar Drexler prowadzi działalność prawną na terenie Australii jako partner w firmie prawnej DREXLER & PARTNERS Litigation Lawyers z siedzibą w Sydney oraz na terenie Polski jako Prawnik Zagraniczny.
Kontakt dla osób które dotyczą sprawy prowadzone na podstawie Konwencji Haskiej
Tel: 48 888 168 772, 48 692 175 590
E-maili: drexlerinternational@yahoo.com.au
adwokat Waldemar Drexler