Skip to content

Rozwód z obcokrajowcem krok po kroku

Kancelaria Adwokacka od rozwodów z obcokrajowcami

Rozwód z obcokrajowcem nie musi być problematyczny. Sprawy sądowe dotyczące rozwodów, podziału majątku oraz opieki nad dziećmi są zazwyczaj sporne i emocjonalne. Waldemar Drexler udziela fachowych porad z zakresu: międzynarodowych rozwodów, podziału majątku oraz ustalenia kontaktów z dziećmi. Procesy przeprowadza z należytą delikatnością i starannością.

Wiedza z zakresu prawa rodzinnego umożliwia mu udzielanie pomocy doradczej w sprawach o:

  • rozwód,
  • podział majątku / rozdzielność majątkowa,
  • władzę rodzicielską,
  • opiekę nad dzieckiem,
  • alimenty.


Kontakt:

Adwokat od rozwodu Drexler
rozwody międzynarodowe

Al. Jerozolimskie 47 lok 2
00-697 Warszawa

tel. 888 168 772
tel. kom. 692 175 590
e-mail:


Nasza specjalność: (rozwody międzynarodowe, podział majątku, opieka i ustalenie kontaktów z dziećmi)


Więcej informacji

Szukasz pomocy w przeprowadzeniu rozwodu z osobą z innego kraju? Adwokat Waldemar Drexler specjalizuje się w sprawach prowadzonych na podstawie Konwencji Haskiej. Sprawy te obejmują aspekty takie jak problemy prawa rodzinnego, czyli rozwody międzynarodowe, podział majątku między współmałżonkami w Holandii, opieka i ustalenie kontaktów z dziećmi gdy rozwód ma miejsce w Holandii, występując przed sądami lokalnymi jak i przed Trybunałem w Strasburgu. Wieloletnie doświadczenie pozwala prowadzić nawet te najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane sprawy. Szukacie pomocy w przeprowadzeniu rozwodu w Holandii? Rozwód to często bardzo przykra i stresująca sprawa dla klientów, zdarza się że poruszane są przykre kwestie. Skorzystajcie z usług naszej Kancelarii, pomożemy wam przeprowadzić sprawę rozwodową.

Dla naszych klientów prowadziliśmy rozwody w Anglii, Irlandii czy USA. Prawo Angielskie i Amerykańskie nie jest dla nas problemem. Pomożemy wam sprawnie przeprowadzić sprawę rozwodową.

W ostatnich latach wielu Polaków wyjechał na wyspy, zarówno do Wielkiej Brytanii jak i Irlandii. Z myślą o tych osobach świadczymy także pomoc prawną. Jesteśmy wam w stanie pomóc przy prowadzeniu spraw rozwodowych na terenie tych krajów. Wiemy jak ważne są sprawy tego typu, znamy się na prawie rodzinnym i z chęcią pomożemy Polakom w rozwiązaniu ich problemów prawnych.

Kancelaria prowadzi także sprawy rozwodowe na terytorium Kanady i Stanów Zjednoczonych. Wieloletnie doświadczenie w sprawach związanych z prawem rodzinnym, pozwala nam prowadzić nawet najbardziej złożone sprawy tego typu. Jeśli jesteście zainteresowani usługą tego typu - wystarczy się skontaktować. Mieszkacie w Kanadzie czy USA? Możecie skorzystać z maila, lub też możliwy jest kontakt telefoniczny.