Skip to content

Wypadki zagraniczne - pomoc prawna Adwokat

Przez lata praktyki zawodowej w karierze adwokata Waldemar Drexler przeprowadził wiele spraw cywilnych związanych z wypadkami komunikacyjnymi. Zdobyte doświadczenie pozwala mu na szybkie i skuteczne reagowanie w takich sytuacjach. Udziela porad prawnych z dziedziny spraw o odszkodowanie za wypadki drogowe.

Determinacja i wiedza z zakresu wypadków komunikacyjnych pozwala na uzyskanie wysokich odszkodowań dla osób poszkodowanych. Waldemar Drexler zajmuje się również sprawami o zadośćuczynienie z tytułu śmierci osoby najbliższej w wypadku komunikacyjnym, udziela pomocy i porad poszkodowanym oraz bliskim osób zmarłych.

Prowadzi także procesy przed sądami wszystkich instancji o odszkodowanie, rentę i zadośćuczynienie na terenie Polski oraz Australii. Skutecznie reprezentuje Polaków w zagranicznych sporach prawnych.


Kontakt w sprawie wypadków za granicą:
Tel: 48 888 168 772, 48 692 175 590
E-maili: drexlerinternational@yahoo.com.au
adwokat Waldemar Drexler
Kwestia odszkodowań budzi dużo emocji wśród zainteresowanych stron. Waldemar Drexler zakończył z sukcesem wiele procesów co pozwoliło mu wgłębić się w dziedziny prawa odszkodowań. Prowadzi sprawy z zakresu roszczeń z powodu wypadków komunikacyjnych, różnego typu błędów lekarskich i wielu innych przypadków. Gwarantuje fachowe i efektywne działanie na terenie Polski i Australii.

Prowadzi sprawy o odszkodowania wynikające z:
- błędów lekarskich (odszkodowania medyczne),
- wypadków komunikacyjnych,
- szkód na mieniu,
- wywłaszczeń.